COFFEE FOR THE OFFICE – PRE VÁS A VAŠICH ZAMESTNANCOV

Chutná a zdravá voľba kávy pre vašu kanceláriu

Väčšina z nás začína svoj pracovný deň šálkou kávy, ktorá naladí a dodá dostatok energie na celý deň. Sme zástancami toho, že keď piť kávu, tak zdravú a chutnú, a preto vyrábame unikátne kávy obohatené o overené účinné zložky. Čisté kávy bez konzervantov, dochucovadiel a iných prídavných látok, ktoré dodajú dostatok fyzickej a mentálnej energie a očaria svojou chuťou a vôňou. Viac informácií o našich kávach sa dočítate nižšie na tejto stránke alebo kliknite TU.

ČO JE COFFEE FOR THE OFFICE A PRE KOHO JE URČENÝ?

Coffee for the Office je špeciálny program nákupu našich káv určený výhradne pre firmy s platným IČO-m. Nie je podstatné, či ste veľká alebo malá firma, v každej správnej firme nesmie káva chýbať a preto podporujeme pitie zdravej kávy tým, že všetkým firmám poskytujeme nákup vo zvýhodnených Coffee for the Office cenách, ktoré vás príjemne prekvapia.

AKO FUNGUJE COFFEE FOR THE OFFICE?

Ak vás zaujala naša ponuka a máte záujem nakupovať naše kávy pre vašu firmu, vyplňte Coffe for the Office formulár. Po odoslaní formulára vám bude našimi administrátormi vytvorený špeciálny Coffee for the Office on-line účet. Následne vám na vašu e-mailovú adresu zašleme všetky potrebné prihlasovacie údaje k vášmu účtu. Po prihlásení sa na tento účet sa vám zobrazia vaše aktuálne Coffee for the Office ceny a môžete začať nakupovať.

MÁ COFFEE FOR THE OFFICE NEJAKÉ ŠPECIÁLNE PODMIENKY?

Nie. Coffee for the Office nemá žiadne špeciálne ani skryté podmienky. Jedinou podmienkou pre nákup v Coffee in the Office cenách je platné IČO. Nákupy nie sú podmienené žiadnym minimálnym odberným množstvom, avšak ceny sú výhodnejšie pri vyšších odberných množstvách.

MÁTE ZÁUJEM O NAŠU KÁVU, ALE NEVIETE AKO CHUTÍ? NEVADÍ …

Vzorky našich káv vám zašleme priamo do vašej kancelárie a to úplne ZADARMO. Kliknite na tlačidlo CHCEME VYSKÚŠAŤ VAŠU KÁVU, vyplňte formulár a my vám okamžite zašleme vzorky našich káv priamo na vašu adresu. Pre zaslanie vzoriek je potrebné uviesť správne údaje vašej firmy.

VZORKY KÁVY ZADARMO

NIE SOM ROBOT, pre úspešne odoslanie zadajte správnu odpoveď.

COFFEE FOR THE OFFICE FORMULÁR

Overenie NIE SOM ROBOT, pre úspešne odoslanie prosíme zadajte správnu odpoveď.

OPTIMALIZÁCIA ORGANIZMU SILOU ZDRAVÝCH POTRAVÍN

SPOZNAJTE NAŠE ZDRAVÉ, CHUTNÉ A EXTRÉMNE ČISTÉ KÁVY

Naše kávy značky RR a Labesi vznikajú špeciálnym mixovaním viacerých druhov káv, ktoré im dodávajú špecifickú plnú kávovú chuť. Kávy sú vyrábané z kvalitných kávových zŕn metódou freeze-drying, tzn. vymrazovaním, pričom sú jemné a nedráždia žalúdok, neprekysľuju. Na rozdiel od ostatných instantných káv, tieto kávy neobsahuje žiadne konzervanty, dochucovadla, umelé farbivá, ide o čistú kávu. Hlavnou výhodou našich káv je ich zdravotný prínos v podobe obsiahnutých extraktov a iných zdravých zložiek. Doprajte sebe a svojim kolegom kvalitnú a chutnú kávu s množstvom zdravotných benefitov.