NaturMedic PREMIUM

Chcete nakupovať zdravé potraviny a výživové doplnky NaturMedic za výhodné ceny? NaturMedic Premium je bezplatný online účet, ktorý prináša možnosť nakupovať všetky produkty lacnejšie o 15-30%.

Ako získať Premium účet

Získať Premium účet je veľmi jednoduché. Vytvorte si bezplatný online účet a zrealizujte online objednávku v hodnote vyššej ako 70€. Po vybavení (tzn. po vyexpedovaní) vašej objednávky bude Váš účet automaticky zmenený na Premium účet. O tejto zmene budete informovaný prostredníctvom e-mailovej správy. Po prihlásení sa na účet sa Vám zobrazia špeciálne ceny.

Benefity Premium účtu

•  všetky produkty nakupujete lacnejšie o 15-30%
  získavate špeciálne akcie určené iba pre Premium účty
  získavate špeciálne zľavové kupóny pre ďalšie objednávky
  ako prvý viete o všetkých novinkách a akciových ponukách
  získavate pravidelný odber blogov a zdravých receptov

FAQ - často kladené otázky

Podmienkou pre získanie Premium úćtu je iba zrealizovať nákup v hodnote vyššej ako 70€?

Pre získanie NaturMedic Premium účtu je potrebné si vytvoriť bezplatný online účet a následne zrealizovať online objednávku v hodnote vyššej ako 70€.

Čo ak si vytvorím online účet, ale nezrealizujem objednávku v hodnote vyššej ako 70€?

V takomto prípade nezískate Premium účet. Takýto účet získate iba v prípade, že by ste v budúcnosti zrealizovali online objednávku v hodnote vyššej ako 70€.

Môžem si uplatniť zľavový kupón na prvý nákup -8% ak chcem získať Premium účet?

Zľavový kupón na prvý nákup v hodnote -8%, ktorý získate odberom newslettra alebo vytvorením účtu, si môžete uplatniť, avšak pre získanie NaturMedic Premium účtu musí byť hodnota online objednávky vyššia ako 70€ aj po uplatnení zľavového kupónu na prvý nákup.

Získam Premium úćet hneď po zrealizovaní objednávky nad 70€?

Váš online zákaznícky účet sa zmení zo štandardného účtu na Premium účet hneď po tom, ako bude vaša objednávka v hodnote vyššej ako 70€ vybavená, tzn. spracovaná a vyexpedovaná. O tom, že došlo k zmene účtu budete informovaný e-mailovou správou.

Je NaturMedic Premium účet bezplatný?

Áno, NaturMedic Premium účet je bezplatný. Získate ho, ak si vytvoríte online zákaznícky účet a následne zrealizujete online objednávku v hodnote vyššej ako 70€.

Je NaturMedic Premium účet časovo limitovaný?

Nie, NaturMedic Premium účet nie je časovo limitovaný, tzn. získavate ho na stálo.

Je NaturMedic Premium viazaný na e-mailovú adresu?

Áno, NaturMedic Premium účet je viazaný priamo na vašu e-mailovú adresu.