O SPOLOČNOSTI

Zdravie pre celú rodinu

Sme súkromná spoločnosť, ktorá sa špecializuje v oblasti výroby zdravých nápojov, potravín a doplnkov stravy, ktoré účinné optimalizujú organizmus a dodajú dostatok fyzickej a mentálnej energie. Pri výrobe vychádzame z princípu vytvoriť originálne, chutné a zároveň aj zdravé produkty vhodné na každý deň. My v spoločnosti sme prvými zákazníkmi, ktorí tieto produkty testujú priamo pri ich výrobe. Ako výrobcovia sa snažíme priniesť naším zákazníkom a partnerom produkty, ktorým môžu dôverovať, pričom ich očaria svojou vôňou, chuťou a účinkami.

Úspešná optimalizácia organizmu, pri ktorej dôjde k nabitiu fyzickou aj mentálnou energie je možná len pomocou zmeny životosprávy, pretože jedlo je to, čo nás ovplyvňuje.

6 000+
naturpeople

230+
veľkoobchodných partnerov

24
rokov aktívne na trhu

50+
účinných produktov

Vlastná výroba nám umožňuje flexibilnú a pravidelnú výrobu, čím garantujeme sviežosť a čerstvosť produktov

Snaha o neustále zdokonaľovanie vyrábať kvalitné a čerstvé produkty nás priviedla k potrebe investovania do vlastných výrobných a baliacich liniek. Momentálne nám pravidelná a flexibilná výroba umožňuje predávať čo najčerstvejšie produkty. Naše výrobné prevádzky sú schválené Úradom verejného zdravotníctva a všetky výrobne procesy sú v súlade so systémom HACCP, kontrolované Śtátnou veterinárnou a potravinovou správou.