STAV OBJEDNÁVKY

Potrebujete zistiť viac informácií o priebehu spracovania Vašej objednávky? Zadajte potrebné informácie vo formulári uvedenom nižšie a okamžite sa dozviete v akom stave sa Vaša objednávka nachádza. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom spracovania Vašej objednávky nás kontaktuje. Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie.

Pre sledovanie vašej objednávky zadajte jej číslo do poľa nižšie a kliknite na tlačidlo „Sledovať“. Číslo objednávky nájdete v e-maile, ktorý vám bol doručený po objednaní.

SPRACOVÁVA SA
Vaša objednávka bola úspešne prijatá a práve prebieha jej spracovanie. Po vybavení a vyexpedovaní objednávky vás budeme mailom informovať.

ČAKÁ NA PLATBU
Objednávka nebola zatiaľ odoslaná, nakoľko neevidujeme úhradu. Ide o objednávky so spôsobom platby bankový prevod a eCard.

VYBAVENÁ
Objednávka bola vyexpedovaná na vami zadanú dodaciu adresu. Na Váš e-mail Vám bol zaslaný potvrdzujúci e-mail s podacím číslom balíka.

ZRUŠENÁ
Objednávka bola zrušená, v dôsledku nepripísania platby na náš účet alebo k zrušeniu objednávky došlo na základe vašej osobnej žiadosti.

OBJEDNÁVKA V STATUSE VYBAVENÁ?

Ak sa vaša objednávka nachádza v statuse vybavená, garantujeme, že objednávka už bola vyexpedovaná. Rýchlosť doručenia zásielky k Vám závisí od spôsobu dopravy, ktorý ste si zvolili. Podacie číslo zásielky Vám bude zaslané na vašu e-mailovú adresu. Ak chcete zistiť, kde sa vaša zásielka nachádza, kliknite na stránku SLEDOVAŤ POHYB ZÁSIELKY.

AKO RÝCHLO EXPEDUJEME OBJEDNÁVKY?

Objednávky prijaté do 12:00 hod. počas pracovných dní so spôsobom platby dobierka štandardne vyexpedujeme v deň objednávky. Objednávky prijaté po 12:00 hod. počas pracovných dní štandardne vyexpedujeme nasledujúci pracovný deň. Objednávky so spôsobom platby bankový prevod a PayPal vyexpedujeme po pripísaní platby na náš účet.

AKO DLHO TRVÁ DORUČENIE?

Slovak Parcel Service –  zásielka vám bude doručená na adresu následujúci pracovný deň po vyexpedovaní.
Slovenská pošta – doručenie na adresu – zásielka Vám bude doručená na adresu do 2-5 pracovných dní.
Slovenská pošta – vyzdvihnutie na pošte – zásielka bude doručená navašu najbližšiu poštu do 2-4 pracovných dní.
Zásielkovňa – zásielka bude doručená na zvolené výdajne miesto do 3 dní.