VEĽKOOBCHOD

NATURMEDIC PARTNER

Sme radi, že sa Vám naše produkty páčia. V prípade záujmu rozšírenia vášho portfólia o naše produkty si neváhajte prečítať naše veľmi jednoduché podmienky. Staňte sa našim partnerom ešte dnes.

NaturPartner je veľkoobchodný program určený výhradne pre obchodníkov, pričom podmienkou nákupu vo veľkoobchodných cenách je platné IČO a DIČ. Tento veľkoobchodný program je určený najmä pre e-shopy a kamenné predajne so zameraním sa na predaj zdravej stravy a výživových doplnkov, fitness centrá, rehabilitačné centrá, kozmetické salóny, kaderníctva, ako aj pre kondičných trénerov a nezávislých distribútorov.

230+
veľkoobchodných partnerov

24
rokov aktívne na trhu

40+
vlastných produktov

100%
podpora pre obchodníkov

NAŠE BENEFITY

Objednávky bez minimálneho odberu
Veľkoobchodné objednávky nie sú podmienené minimálny odberným množstvom, avšak VO ceny jednotlivých produktov závisia od odberného množstva.

Okamžité dodanie tovaru
Ako výrobcovia produktov značky NaturMedic, expedujeme všetky objednávky priamo z výroby, resp. priamo z nášho centrálneho skladu. Všetky objednávky prijaté počas pracovných dní do 12:00 hod. expedujeme v deň objednávky. Objednávky prijaté počas pracovných dní po 12:00 hod. vyexpedujeme nasledujúci pracovný deň.

Dlhá minimálna trvanlivosť produktov
Naše produkty sa vyznačujú dlhou minimálnou trvanlivosťou. Pri výrobkoch, ktorých minimálna trvanlivosť končí o 3 mesiace, vopred na stránke informujeme.

Najlepšie ceny priamo od výrobcu
Ako výrobcovia produktov značky NaturMedic ponúkame najlepšie veľkoobchodné ceny určené výhradne pre obchodníkov bez zbytočný poplatkov.

Nízke poštovné
Všetky zásielky posielame priamo na adresu prostredníctvom Slovak Parcel Service – doručenie následujúci pracovný deň od vyexpedovania. Pri objednávke hodnote nižšej ako 70€ účtujeme poštovné 3,60€ s DPH. Pri objednávke hodnote vyššej ako 70€ je poštovné ZADARMO. Pri osobnom vyzdvihnutí priamo nášho centrálneho skladu sa poštovné neúčtuje.

Partner support
Pre všetkých partnerov poskytujeme tlačené katalógy produktov, letáky, odborné články, recepty, originál fotky produktov, bannery a taktiež motivačné obrázky.

FAQ

Sú objednávky podmienené minimálnym odberom?

Nie. Ani prvá, ani ďalšie veľkoobchodné objednávky nie sú podmienené minimálnym odberom. VO ceny sú však výhodnejšie v závislosti od odberného množstva.

Musím spĺňať nejaké podmienky, ak si chcem vytvoriť VO účet?

Nie. Jedinou podmienkou vytvorenia VO účtu a nakupovania vo veľkoobchodných cenách je platné IČO a DIČ.

Musím s vami uzavrieť písomne nejakú zmluvu?

Nie. Postačuje, ak vyplníte a odošlete dole uvedený formulár. Naši pracovníci vám po overení platnosti IČO a DIČ zašlú prihlasovacie údaje k vášmu VO účtu.

Ako dlho trvá vytvorenie VO účtu?

V priebehu pracovnej doby v podstate niekoľko minút. Naši pracovníci sa snažia okamžite vám byť nápomocní. Ak sa to nestíha okamžite, garantujeme vám vytvorenie najneskôr nasledujúci pracovný deň.

Musím predávať vaše produkty za stanovené MO ceny alebo môžem predávať vaše produkty za ceny, aké uznám za vhodné ?

Pri predaji je potrebné deklarovať stanovenú MO cenu za kus. Samozrejme vo vašom marketingovom pláne je možné v rámci akciového balíka viacerých produktov si cenu primerane férovo prispôsobiť.

Ak predávam vaše produkty, môžem používať vaše fotky, texty, informácie z webstránky, ... ?

Samozrejme. Všetkým našim obchodníkom poskytujeme špeciálnu technickú podporu vo forme katalógov, letákov, kvalitných fotiek, textov, článkov, receptov a podobne. Tieto môžete umiestňovať na svoju webstránku, resp. sociálnych sieťach.

Ako dlho trvá vybavenie objednávky ?

Tovar zasielame priamo z našej výroby, resp. z našich skladov v deň objednávky prostredníctvom kuriéra. Dodanie nasledujúci pracovný deň.

MÁTE ZÁUJEM SA STAŤ NAŠÍM PARTNEROM?

Vyplňte dole uvedený formulár a odošlite nám ho. Naši administrátori do 24. hod overia uvedené údaje a následne Vám na zadanú e-mailovú adresu zašlú prihlasovacie údaje do vášho veľkoobchodného účtu. Po prihlásení sa na účet sa vám zobrazia aktuálne veľkoobchodné ceny.

    Overenie NIE SOM ROBOT, pre úspešne odoslanie prosíme zadajte správnu odpoveď.